Fica Custom Building

Fica logo malé

FICA CUSTOM BUILDING

FICA CUSTOM BUILDING

Jsme řemeslně realizační firma zabývající se stavitelstvím, rekonstrukcemi, kompletním zhotovením interiérů a exteriérů od návrhu po dokončení projektu. Vyrábíme unikátní designový nábytek z masivu, který navrhneme dle vašich představ, tak, aby jste se cítili ve svém domě co nejlépe a vystihoval svůj charakter.

Poskytujeme kvalitní práci – již od roku 1998. Společnost, které kořeny sahají do USA – Californie, nesla původní název FIX & FIK construction company. Prvopočátek firmy se specializací na širokou škálu obytných a venkovních prostor, od špičkových rekonstrukcí domů náročných klientů po komerční výstavby. Vzhledem k našemu aktivnímu způsobu života jsme tíhly rozšířit své služby do odvětví sloužící profesionálním sportovcům. Po krátkém čase jsme navázali spolupráci s Los Angeles Anaheim Ducks a budovali hokejové stadiony po celé Californii.

David Ficenec, majitel, vyrůstal ve stavebnictví. Během mnoha let praxe v zahraničí (USA) získával bohaté zkušenosti s návrhy a realizací interiéru a exteriéru.
Důraz klade na uspokojování specifických a nestandardních požadavků našich zákazníků. Jeho předností je vysoká flexibilita, individuální přístup k zákazníkovi a vyjimečná kvalita prováděných prací.